fbpx

…a srdce mi poskočilo. Ježíš!

Pohleďte, prosím, na obrázek k tomu textu. Když se pozorně podíváte, najdete na zdi sprejem nastříkané Jeho jméno. To jméno všech jmen – Ježíš. A já Vám povím, co se mi stalo. Jen taková maličkost, která se přihodila před pár měsíci.

Jednou ráno začal den velmi ztuha. Asi to byl špatný spánek, odfláknutá modlitba, neshody se vzdorovitou ženou neženou, zdržení u dodavatele, doprava v Praze něco co ještě. Přijel jsem do práce, tam také žádné dobré zprávy. Nervozita, stres. Tak nějak ten den začal.

Asi po hodině práce jsme brouzdali po cenách na internetu. Živí mě totiž internetový obchod a tak se občas jen tak díváme na naši konkurenci. Název jednoho z konkurenčních eshopů jsme dobře znali, ale teď nás napadlo se podívat na mapy, jak to vypadá tam, kde sídlí, jestli uvidíme jaký má obchod a tak. Takže jsme zadali adresu a na google mapách jsme obchod hledali. Obešli jsme s použitím Street View celý blok, ale nic podobného tomu, co měli vyfoceno na stránkách, jsme nenašli. Kolega, co se mně díval přes rameno, hledání vzdal se slovy: „Asi sídlí vevnitř toho bloku“. A tak jsem mapu zavřel. Přesto mi to po chvilce nedalo, zkontroloval adresu a znovu ji otevřel. Stránka vyskočila přesně tak, jak teď vidíte tuto fotku a můj zrak skočil přímo na ten nápis. Ježíš!

Srdce mi lehounce poskočilo. Vzpomněl jsem si na Alžbětu, když k ní přišla těhotná Marie. V ten okamžik byl prakticky všechen stres pryč. Moje srdce poskočilo.

Prosím, radujte se z tohoto jména!!!

Žd 12:1: Proto i my, majíce kolem sebe tak veliký oblak svědků, odložme veškerou zátěž a hřích snadno nás ovíjející a s vytrvalostí běžme závod, který je před námi, upřeně hledíce k původci a dokonavateli víry Ježíši, který pro radost, která byla před ním, podstoupil kříž, pohrdnuv hanbou, a sedí po pravici Božího trůnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..